Avatar uživatele
anonym

Pro byvale kuraky?

Muzu prosim vedet,jak jste se odnaucili kourit?A ma uz nekdo zkusennosti s elektronickou cigaretou?Dekuji za rady,moje vule neni v tomto smeru nejsilnejsi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Asi jsem tuto schopnost zdědil po otci,několikrát jsem přestával kouřit,ale vždy tak 2 měsíce,1/2 roku až jednou na Silvestra jsem si řekl,tak teď končím už definitivně a od tá doby už nekouřím 10 let a kousek,to víte ze začátku to je těžké dá se to však vydržet.Když jsem se rozhodl přestat,tak jsem všem známým v práci i doma rozhlásil,že končím s kouřením a abych se nemusel stydět,že jsem to nevydržel tak jsem si radši nezapálil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jsem od narození nekuřák, ale podělím se o zkušenosti mého otce. Kouřit začal už na vojně, a to velmi silně, říkával „mně to chutná“; po svatbě to omezil na krabičku denně. Před 16 lety přestal ze dne na den (!) a od té doby už si nezapálil.
Co se stalo? Takto silnou motivací bylo pro něj narození dcery (mé sestry). Maminka ho pokaždé nutila jít se umýt a vyčistit si zuby, než si ji směl pochovat, což ho pochopitelně dosti iritovalo. Byl pak určitou dobu nesnesitelně protivný, což asi každý závislák při absťáku, ale pominulo, a jak říkám, dodnes si nezapálil. Nevím, máte-li děti – možná až mít budete, můžete je vzít rovněž jako motivaci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Vidím to tak. Buď kouřit chceš nebo ne. Pokud OPRAVDU nechceš, tak v tom je ta vůle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Tak já dohodím vlastní zkušenost .. také jsem schopna přestat ze dne na den .. je to takové to přesvědčení – mám ještě silnou vůli? Jednou jsem třeba přestala na rok a půl, pak na půl roku .. ale nějak zatím nemám v plánu přestávat kouřit, vím, že když budu chtít, tak přestanu, je to opravdu o vůli.

Jinak zkušenost s elektronickou cigeretou nemám osobní, ale používá ji moje známá s manželem, když jedou na dlouhou cestu vlakem, jsou silní kuřáci a vím, že jim dokáže elektronická tu pravou nahradit .. ale jen dočasně, také nechtějí přestat kouřit. Takže podle všeho ta elektronická cigareta není od věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Když jsem vyšla z ordinace,kde mi doktorka řekla,že mám rakovinu děložního čípku,tak už jsem si nikdy nezapálila,ikdyž nervy jsem měla ty tam…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mam syna 3oleteho,ten nekouri a porad na me naleha at prestanu.Zkousim to vselijak,ale zatim bez uspechu.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek