Mad

Pro Briketku 10

Odpověď na dotaz o věrném psu.
Jmenuje se Hačiko – příběh psa

Nejlepší odpověď
led

Čítajte, prosím aj diskusie u otázok. Nebudete potom objavovať objavené…
PS. ďakujem za preklad názvu filmu.
http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jak-se-prosim-vas-jmenuje-film-o-pejskovi-ktery-cekal-na-pana-u-nadrazi-a-tam-v-zime-pak-zemrel-nedockal-se

Další odpovědi
briketka10

Mad, už mám film stažený v japonské verzi shlédnutý, celý jsem si ho náležitě prožila od začátku až do konce i bez titulků..
děkuji..