opa

Pro „barnajku“.Děkuji.

Moc mě to zahřálo u srdíčka.Je vidět že všichni mladší nejsou stejní.Tak hezky jste mě to popsala že s tím nebyl žádný problém.Jsem rád že jsem se zeptal.Tak se mě potvrdilo jak říkáme na moravském Slovácku:Líná huba,hotové neštěstí.Píšu si červeně do poznámek"barnaj­ka".Jak budu něco potřebovat tak už vím kde zaklepat HaHa.Vkrádá se mě na mysl citát pana spisovatele Nepila:Na světě je pro každého na sluníčku místa ažaž,jen když si každý kousínek poposedne.Přeju Vám pohodu a veselou mysl.S pozdravem Vladimír Nezval.

Odpovědi
led

opa,
váš príspevok je diskusný, nie otázka. Takéto znenie patri do „Ankety a zábava – aktuality“.
Ps. som zvedavá, či vás tam admin presunie…
PS2.
Ha, už sa stalo,,,