Malka

pro Alexandru: Já byla spokojena do letošního února,kdy začlo chodit vyúčtování za nabídku v akci(balíček á 145,–kč).

Platil do května,ale oni ho nechali dál a zvedli cenu.Od února byla správně účtována splátka pouze1×.Na mou reklamaci příště odečetli, další měsíc zase připočetli, atd.Chci odhlásitTv a telefon,ale inter. mi asi za 300 kč nenechají.Uvidím,až jim v pondělí podám výpověď.Malka.

Nejlepší odpověď
alexandra

Tak jak Vám to dopadlo s tím internetem????

Malka

Pro Alexandru: Napsala a odeslala jsem výpověď na Tv a Internet. Za 3 dny jsem měla telefonát s nabídkou: Když si necháme Tv i telefon,tak nám prodlouží smlouvu o rok : Int. za 302,–, telefon za 50,– a Tv(24 programů) za 99,–kč.Celkem 451,–kč měsíčně a přeplatek přes 300,–Kč nám odečtou.Musím říct, že se mi opravdu příjemně s dotyčným pánem jednalo.Doufám, že to bude i nadále bezproblémové.Držte palce, Malka.