Platil do května,ale oni ho nechali dál a zvedli cenu.Od února byla správně účtována splátka pouze1×.Na mou reklamaci příště odečetli, další měsíc zase připočetli, atd.Chci odhlásitTv a telefon,ale inter. mi asi za 300 kč nenechají.Uvidím,až jim v pondělí podám výpověď.Malka.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5847 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Otázka nemá žádné další odpovědi.
Pro Alexandru: Napsala a odeslala jsem výpověď na Tv a Internet. Za 3 dny jsem měla telefonát s nabídkou: Když si necháme Tv i telefon,tak nám prodlouží smlouvu o rok : Int. za 302,–, telefon za 50,– a Tv(24 programů) za 99,–kč.Celkem 451,–kč měsíčně a přeplatek přes 300,–Kč nám odečtou.Musím říct, že se mi opravdu příjemně s dotyčným pánem jednalo.Doufám, že to bude i nadále bezproblémové.Držte palce, Malka.
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |