mojitek

pro Afro.minervu

Jelikoz uz nelze vlozit dalsi odpoved v diskuzi o Noemovi,musim reagovat takto.
Je preci uplne jedno,jestli jste ateistka,nebo verici,Vy jste se ptala na Noema,a ja Vam napsal,ze jsou „knihy"kde se o tom doctete dopodrobna.Ackoliv nejsem "verici“ tak jsem cetl Bibly,vim neco take o Gilgamesovi,at­d,atd.To,ze jste napsala"Bibly jsem se v knihovne bala cist kvuli lidem jako Vy" – no nevim,ale nic v tom duchu jsem prece nepsal,mimoto ja jsem ji cetl taky,takze Vase vitka je jaksi trosku mimo…Hlavne jsem odpovidal „k tematu a k veci“.Nevim proc Vas a Nuk nuk poburují jine odpovedi,ale v tom pripade si vzajemne poslete soukromy mail a nezadavejte to jako otazku na verejnem webu. A ani klikánim na palec dolu vsem uzivatelum,kteří napisou odpoved jinou nez Vy- nic nevyresite.

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Poslyšte, já se s váma dohadovat nechci. A psát budu otázky jaké uznám za vhodné. To není proti zdejším pravidlům. Tato diskuse ovšem ano. Dát palec nahoru nebo dolu je také právo každého, kdo tady pokládá otázky a odpovídá. Přeji hezký den.