arygnoc

Prkýnko. To na WC. I to druhé.

reakce na odpoved -iv- otázce v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prkynko-to-na-wc :

to je fakt, otázkou „druhého“ prkýnka jsem se nikdy, ale vážně, nikdy, nezaobíral. A že mě matka i babička (obě milované, podotýkam, babičky dvakrát) cepovali.

Nejlepší odpověď
dědapetr

U nás sklápíme prkýnka tři,pro dospělé druhé pro děti a dekl.WC prkenko s redukci.Zadělávat to musíme aby se vtom dvouletá vnučka nemyla.

Další odpovědi
BandiOl

Podle čínské nauky o energii a bydlení – feng šuej znamená obecně otevřený přístup k vodě únik energie.
Jinak je to pouze pocitová záležitost. Pokud tím uděláte spolubydlícím radost, tak to dělejte podle nich.

Terryle

Proč někdo zavírá na záchodě DEKL? :) to jsem fakt nikdy nepochopila. Proč se to dělá, že by nějakej psychologickej efekt proti smradu nebo tak?
Se sklápěním a nesklápěním sedacího prkýnka se toho moc nenadělá, prostě já si ho sklopím, vy, pánové, si ho zase zvednete. Vlastně to tak aj je fér, každej si na něj sáhne jednou. Dokud je čistý, tak čert to vem…