redy

Prkýnko na klozet

Potřebuju prkýnko na záchod ale jak ho mám změřit?Od okraje nebo ze vnitřku?
Blbý co? ale fakt to nevím, babčina říká to a já něco jinýho.
Už máme jedno doma a nepasuje.děkuju

Nejlepší odpověď
zjentek

demontuj to starý a vem si to do krámu ..babčina ať zatím chodí na nočník :o

Další odpovědi
anonym

Měří se vnější rozměry (šířka a délka) a rozteč děr mísy (pro přišroubování prkénka).
A nebo si vezmi větší kus papíru (třeba kus tapety) a tvar si ´obkresli´, pak ti prodavač snadno poradí.
😉

Drap

Důležitější bývá venkovní rozměr. šířka a délka. Je třeba také změřit rozteč šroubů

Jádrohlod

K tomu co píší ostatní připojuji: vyfotit a vzít foto , třeba na mobilu , sebou do prodejny. Hodně o napoví , když tam bude dobrý prodavač , ne PODAVAČ. Více fotek mu neuškodí , alespoň pozná o co jde.

Dochy

Jak jsem se dozvěděl, když jsem sám sháněl: Obvyklé rozměry jsou asi 2 (malé a velké 😉 ). Tedy v těchto rozměrech jsou k dostání běžná plastová prkénka, z nichž by vždy alespoň jedno mělo pasovat.
Jinak jsou prkénka charakterizovaná hlavně rozměry:

  • rozteč šroubů (děr na ně)
  • vzdálenost přední hrany záchodu od spojnice šroubů (vnější přední hrana)
  • největší šířka (vnější)

Krakis

Doplním Jádrohloda-před tím focením ho pořádně vydrhni… 🙂

elektrikář

Obkresli obvod mísy na papír, nebo lehce potři okraj olejem a udělej na papíru mastný otisk Označ propíchnutím papíru rozteč šroubů.

redy

Krakis a ty svůj záchod musíš drhnout?
To my ho máme furt čistej a voňavej, ale to se musí udržovat průběžně s každým xxxx :)

gagaga

redy, vy jste urcite koupila to detsky ! :)

  • iv-

redy

gagaga to ne,je dřevěný no a nepasuje já ani netušila že jich je takovejch druhů a rozměrů :)

gagaga

takovy to z kadibudky ? :p

redy

Néééé 🙂

gagaga

ale jooo, priznejte se ! :)

redy

🙂