Avatar uživatele
bolak

Přizpůsobení lidského druhu na život v moři aneb z člověka kytovcem

Předevčírem jsem položil otázku: „Když vlezu do vody, jak dlouho tam musím vydržet než se ze mě stane kytovec?“ ale někdo mi ji nevím proč smazal. Zřejmě ji dotyčná osoba nepochopila, takže ji budu muset přeformulovat tak aby to bylo kousaltený. Tak tedy:

Kdyby lidstvo bylo nucený zničeho nic začít žít ve vodě, za jak dlouho by se z nás (ze savců) stali kytovci?

Z některých savců už se přece kdysi stali kytovci, takže není důvod proč to mazat, jedině že by někdo odmítal celýho darwina a z mojí otázky by se mu udělalo špatně od žaludku. Takže ještě jednou, ptám se na to, za jak dlouho by se naše těla přispůsobila na život ve vodě a stali by se z nás kytovci, tedy za jak dlouho by se nám plně vyvinuly ploutvičky a zakrněly nožičky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, hanulka11, barnajka před 4242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tebe je za takové otázky zabít málo. Tak Ty nemáš rád ženské s nožičkama?Ty bys je raději s jednou velkou ocasní ploutví? Hmmm, to se Ti tak znelíbily párové hrátky, že si pohráváš s tak strašnými myšlenkami?
Bolaku, já se tedy nedivím, že pro někoho je to silné kafe. A to tu máme otravu metanolem. Víš, že po téhle otázce jsem zralá na panáka? Není to celé nakonec Tvoje dílo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nějakej milion let by to spravil – podívej jak to bylo dříve
http://zs-herbenova.cz/do­kumenty/pdf/e­u_pro_herbenku/pri­rodopis_chemi­e/02-kytovci-pracovni_list.pdf
Doplňuji:
náhodou jsou to otázky k zamyšlení a člověk se začte do takových věci, které by běžně nehledal – díky bolaku

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Z člověka kýtovec nikdy nebude, na to je to moc velkej záprtek. Spíš bych to viděla na nějaký lidouše (Homo sapiens marinus). Takové blány mezi prsty na předních rukou mohly vytvořit tak po třiceti tisíci letech, nohy by srostly v ocasní ploutev nejdřív tak za milion let, vlasy a vousy by mohly zůstat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Kdyby jste se v zájmu lidstva obětoval a přeřízl nějakou kytovkyni, možná byste přivedli na svět křížence, kteří by podstatně urychlili zpětný chod evoluce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

35 milionů let, než Ti zmizí nožičky. Toho se nedožiješ, zak musíš zapojit potomky a jejich potomky a jejich potomky a …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak píše hanulka11, pár milionů let a možná bychom se přizpůsobili. Když se budu řídit podle Darwina – přežijí jen ti nejlépe přizpůsobeni okolním podmínkám, ale v tvém případě by to byla jakási zpětná evoluce, a podle mě to asi nedopadne, promiň, jestli jsem tě zklamala…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

dudu: didi

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanule, cos mi to tam dala za odkaz, dyť to je snad písemka neboco :), ty nejdůležitější věci tam chyběj, na každým druhým řádku mezera jak v ústech golmana blažka, z toho se nic nedozvím..

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Ale jakousi zmínku o milionech let tam máš :) Jinak teda jsem doufala, že řešíš tu evoluci bradavek a ty na nás s kytovci :)

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

bradavky řeším paralelně, já mám širokej záběr…navíc, mám takovou odvážnou teorii, že spolu tyhlencty dvě záležitosti souvisej

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek