Lucijej

Přiznejte se, koho z vás dneska odnesli čerti?

Do Horoucích Pekel, případně i jinam.
Doplňuji:
Teda, nechce se mi věřit, že tu nejsou žádní hříšníci :o)

Nejlepší odpověď
anonym

Já jsem z obliga,ale doufám,že odnese ty nepřející mazaly!

Další odpovědi
zzzzz

Mě by nechtěli.

venkovan

Ještě není půlnoc.
A ti co byli odneseni se dnes k internetu nedostanou.

hanulka11

Takovou čertici jako já ,by brzy vrátili:D:D

Damiana

Ještě se rozmyslím, koho vezmu…:-)

briketka10

mě si neodnesl jen jsem zaslechla řetězy po celé vesnici a řvoucí kluky,
jejichž hlasy znám..zaplula jsem k ségře na kafíčko, jako každý rok
odnýst černou punčochu synovcovi s pár bramborama, čokoládkama,
jabkama, mandarinkama a cigaretky nesměly chybět.. je mu 20, když
byl malej to byly samý autíčka a sladkostí plnej koš :DD

led

Ešte mám čas, nie som na rade. Počkám si, až uvidím úplné zatmenie Slnka na našom území v roku 2134. Potom už si ma môžu zobrať.

Lucijej

zzzzzz: Proč by tě nechtěli? Já myslím, že každá duše dobrá ;o)

venkovan: Já měla za to, že dneska už wifi dosáhne i do pekla…