Přivítali byste utečence solí a chlebem?

Nejlepší odpověď
gecco

Vepřovou se zelím a knedlíkem…
😉

Další odpovědi
redy

Chleba by nám hodili na hlavu. Nechali se slyšet, že to není ono, čekali víc. Některý se vracejí zpět. A tak si říkám, jen houšť…

Drap

Upřednostnil bych ovar a bůček, raději bez soli

lexx

ne, jenom uherák a pivo, na chleba se musí těžce u nás pracovat

Nerevarin

Pokud bychom chtěli, aby se vrátili, tak ano. V opačném případě vyžadují hamburgery a coca colu.

ivzez

Chléb a sůl mám pro významné návštěvy…

Snad jitrnici a jelito…

anonym

Přivítal bych je holí, ať je to trochu bolí.

Baromut

Jo, jen by ta sůl musela být z Polska =D

ptáč

http://prikry­lova.blog.idnes­.cz/c/481656/v-hatefree-uz-na-to-konecne-prisli-cesi-nejsou-xenofobni-a-rasiste-tak-co-je-spatne.html

Agneta

Ano, je to tak, Přikrylová to řekla hezky:D

anonym

Jo, jo, Jugare, ať ochutnaj sílu tvých paží. Je mi to jasné!