Přivítali by jste, aby i anonymové mohli aktualizovat otázku, v závislosti na odpovědích?

Občas se mi stane, že položím otázku, někdo odpoví „půlku“, ale i to mi stačí, abych si uvědomil, že jsem otázku položil blbě, ale už nemám možnost otázku aktualizovat a případně doplnit chybějící údaj. Jediné co můžu je položit otázku znova, ale často se setkám s kritikou jako duplicitou, protože si mnozí nepřečtou, že je doplněna a dostanu jen vynadáno, ale odpověď není

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak se zaregistruj, je to okamžik -
víš ono ani my co jsme přihlášení, když se spleteme v zadání otázky , tak to nemůžeme už opravit
Doplňuji:
otázky si mohou odstranit ti co jsou na příčce stříbrní a zlatí přečti si pravidla

Další odpovědi
mosoj

Palec dolů tu byl. To jsi měl vidět to točo.
Nyní je tu relativně klid.

jennysh

Samozřejmě je to jedna z věcí která tu chybí, Dodělal bych tu palec dolů,a Uživatelé kteří jsou právě Online ať při večerních hodinách nemusí psát zbytečně otázku, když se mu odpoví většinou až na druhý den ráno.A pak bych tu ještě uvítal, Odstranění otázek samotným uživatelem.

Aha,tak to se omlouvám,já jsem ty pravidla zběžně prolétl,ale děkuji za informaci, příště už budu vědět.