Lorelai

Přívěšek ve zlaté barvě. Pod jakým názvem to mám hledat?

Ahoj, sháním přívěšek, konkrétně plnou šesticípou hvězdu, a chtěla bych ho ve zlaté barvě, ne pravé zlato. Pod jakým názvem to mám hledat? Např. stříbro nahradí chirurgická ocel, ale existuje něco takového i ve zlaté?
Díky

Odpovědi
anonym

Mosaz nebo bronz.

Agneta

Hlavně né mosaz nebo bronz! To jsou ty úplně nejlevnější…a musí být lakované, neboť mosaz velmi rychle koroduje, ale to se prodává jen turistům někde v Orientu.
V každém šopinu (a na každém letišti) se dají koupit pěkné, nekorodující šperky a bijou(bižů).