Marty417

Privátní pc pro wifi signál

Zdravím, v domě jsou 2 počítače. Jeden v přízemí, druhý je v prvním patře, přičemž Wifi je na půdě. Jde nějak nastavit, aby se třeba 80% signálu posílalo do jednoho pc a zbytek do druhého ? Máme myslím 5Mbps internet, tedy nic moc, ale vždycky to stačilo, jenže na dva pc je to už moc.
Už mě přestává bavit, když mám něco dělat a dole se načítá nějaký podělaný video (bratr). Nevím, jestli je to vůbec možné, takže se obracím na vás. Hold víc hlav víc ví :).

Odpovědi
arygnoc

rýchlejšie pripojenie je cez kábel.
počítač, na ktorom potrebujete rýchlejšie pripojenie, pripojte cez kábel.

je problém sa dohodnúť, že sťahovať sa bude keď ste v škole (v práci)/spíte?

Dochy

Není zcela jasné jaká je topologie. Obecně chytřejší routery umožňují nějaké škálování datového toku.
80% signálu – nevhodn termín. Signál bude takový jako dosud. Jen chytrý router dá přednost paketům z nějakého zdroje…