pav19el2

Přítelkyni nebaví sex, co máme dělat?

mám přítelkyni už téměř dva roky a zatím sex probíhal bez problémů, ale poslední 2–3 měsíce jí přestal bavit, když se mi postaví , tak to s ní nic nedělá (dříve byla celá žhavá) a když jí osahávám tak jí je to nepříjemné (dříve vzrušovalo) nevíte čím je to způsobeno ? jak na to aby měla zase na sex chuť a aby jí bavil ?
předem děkuji

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak to jedině že s ní zajdeš koupit nové boty…a dbej na to, aby tam byla co nejdéle a mohla si všechno prohlédnout a vyzkoušet.
Začni tím, že jí před nosem zamáváš pětitisícovkou…a že má volnou volbu – je přece tvým miláčkem…:DDD

Další odpovědi
iceT

Dyť je to normální, že po dvou třech letech upadá frekvence erotična, a počkej co bude třeba za deset let…

Drap

Najděte si jinou zábavu . Člověče nezlob se, jste zkoušeli ?

ptáč

2 až 3 měsíce nic nerozhodují. Je to běžný život, starosti, únava. Ani muž není vždy přítomen. Zatím si to udělej sám jako já.

anonym

Bylo by nejlepší,aby ses své přítelkyně zeptal sám.

lota

Máme dělat? Dobře se ptáš. Myslím, že problém není v tom, že by přítelkyni přestal bavit sex, ale že má asi jiné starosti. Třeba bys jí napřed mohl pomoct s nimi.

veselator1

My jsme s partnerkou taky celkem nedávno měli takové období, kdy toho sexu moc nebylo. Upřímně nevím čím to bylo, ale napravilo se to naštěstí samo. Tehdy mě to ale hodně trápilo. Ten sex mi už dost začínal chybět, tak jsem alespoň začal chodit na takové ty erotické masáže Když už nic jiného. Čas od času si na takovou masáž ale zajdu i dnes. :)

GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

mojitek

Pravdu?Ok,tak podle všeho už má v hlavě někoho úplně jiného..bohužel.