Avatar uživatele
pav19el2

Přítelkyni nebaví sex, co máme dělat?

mám přítelkyni už téměř dva roky a zatím sex probíhal bez problémů, ale poslední 2–3 měsíce jí přestal bavit, když se mi postaví , tak to s ní nic nedělá (dříve byla celá žhavá) a když jí osahávám tak jí je to nepříjemné (dříve vzrušovalo) nevíte čím je to způsobeno ? jak na to aby měla zase na sex chuť a aby jí bavil ?
předem děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Tak to jedině že s ní zajdeš koupit nové boty…a dbej na to, aby tam byla co nejdéle a mohla si všechno prohlédnout a vyzkoušet.
Začni tím, že jí před nosem zamáváš pětitisícovkou…a že má volnou volbu – je přece tvým miláčkem…:DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Dyť je to normální, že po dvou třech letech upadá frekvence erotična, a počkej co bude třeba za deset let…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Najděte si jinou zábavu . Člověče nezlob se, jste zkoušeli ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

2 až 3 měsíce nic nerozhodují. Je to běžný život, starosti, únava. Ani muž není vždy přítomen. Zatím si to udělej sám jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bylo by nejlepší,aby ses své přítelkyně zeptal sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Máme dělat? Dobře se ptáš. Myslím, že problém není v tom, že by přítelkyni přestal bavit sex, ale že má asi jiné starosti. Třeba bys jí napřed mohl pomoct s nimi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

My jsme s partnerkou taky celkem nedávno měli takové období, kdy toho sexu moc nebylo. Upřímně nevím čím to bylo, ale napravilo se to naštěstí samo. Tehdy mě to ale hodně trápilo. Ten sex mi už dost začínal chybět, tak jsem alespoň začal chodit na takové ty erotické masáže Když už nic jiného. Čas od času si na takovou masáž ale zajdu i dnes. :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Pravdu?Ok,tak podle všeho už má v hlavě někoho úplně jiného..bohužel.

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek