Přitelkyně se se mnou rozešla a čekame spolu ditě v blizke době.

Dobrý večer přitelkyně se se mnou rozešla a čekame ditě spolu nekomunikuje se mnou a rodiče se do toho pletou co mam dělat jak to vyřešit ja ji pišu volam a ja o to ditě stojim strašně moc a neodpovidá porad te mi prosím děkuji předem.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Co, tak to začít řešit tím,čím se to asi pokazilo,myslím to proč jste se rozešli,respektive ona s vámi.Za druhé na vašem místě bych si do toho nenechal od rodičů vůbec mluvit,(pokud jim nemusíte být za něco vděčný).Zvažte kde jste udělal chybu vy a nevolejte ji,ale přímo za ní zajděte a poproste ji aby vás vyslechla,pokud ano,bude to první krok k lepšímu,držím pal­ce.

Další odpovědi
Nuk nuk

Určitě se neřiďte nápady rodičů, pokud Vám samotnému nebudou připadat použitelné.
Co se přítelkyně samotné týče, nezbyde Vám nic jiného, než se dál znovu dvořit, možná se omluvit, pokud jste Vy dal příčinu k rozchodu.
Určitě se jí ale pokuste dát velmi jasně najevo, že o dítě máte zájem a hodláte se na péči o něm podílet.