Foker

Přítelkyně a peníze

Mám přítelkyni, která je bezdětná, je po dlouhé nemoci a je nezaměstnaná, chce po mně 11 000 měsíčně. Navíc, když jsme spolu tak jí všechno platím včetně jídla, oblečení a drogerie. Podotýkám, že platím na dvě děti měsíčně 4500Kč.Vysvětluje to, že to má být něco jako kompenzace za mé závazky. Je to normální?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Je dost mazaná a vy jí je dáváte?

Další odpovědi
FreeSTONE

Možná byste mohl uvést, jak dlouho spolu jste, a jakým způsobem spolu žijete. Je nezaměstnaná a ve vlastním bytě? Žijete spolu v jednom bytě (vaším nebo jejím)? Jakou máte profesi? (=stává se, že přijedete po delší době jen na pár dní?)
Teoreticky by mohla být její žádost trošku oprávněná – např. pokud bydlíte pod její střechou, mohla by chtít, abyste se podílel na nákladech.
Jestliže je nezaměstnaná, pak to nejspíš znamená, že nedostává dost peněz na svoje výdaje, tj. převážně jídlo, nájem a takové ty běžné potřeby.
Tak jako tak myslím, že byste si to měl promyslet… klidně si to i sepsat na papír, pro a proti… co vám dává, a co dáváte vy jí. A samozřejmě byste si měli pak i promluvit. V partnerském vztahu je to přece o spolupráci, každý by se měl podílet, ikdyby třeba troškou. Tohle vás jistě vyčerpává a není možné to dělat donekonečna…

anonym

Chtít může,ale záleží jestli ji je dáváš!

bubukaa

ano přesně souhlasím, jo to tvoje volba jestli se budeš starat víc o ni než o sebe