Přítel znovu a znovu používá alkohol ikdyž bere antabus, je nějakánaděje,žebude absti novat?

Jsem už z toho unavená,naštva­ná,neštťastná jako celájehorodina, je lépe od něho odejít, nebo jakým způsobem ho lze z toho dostat?Samozřejmě neustálelže,že­nepije ikdyž to všichni vidíme

Nejlepší odpověď
anonym

Vy ho z toho dostat rozhodne nemuzete .. ☹
Pokud jemu to samotnemu v hlave " necvakne " , tak nezmuze nikdo , ani on sam nic. ☹
Co je lepe .. od nej odejit , nebo ne – musite vedet sama, jak se v tom vztahu citite. Pokud jste nespokojena ( asi ano ) , tak ja za sebe : Bych odesla. -iv-

Další odpovědi
Deli

Plně souhlasím s -iv-, také bych odešla, dřív než svým alkoholismem zničí i mne.

Hlada

Alkoholismus není chřipka nebo jiná nemoc, kterou vyléčí užívání léků. Je to chronická nevyléčitelná nemoc, která se dá „vyléčit“ jen rozhodnutím, pevnou vůlí a dodržováním režimu. Přítel se léčí a režim nedodržuje. Pravděpodobnost, že bude abstinovat je minimální. Abstinenci byste měla dát jako nekompromisní podmínku pokračování vztahu. Ve vlastním zájmu.

fcoop

Zabalte to.Dokud se mu nerozsvítí v kotrbě(velmi dlouhý proces),bude pít a pít.
Takové šoky,jako když odejdete, mu jenom prospějí,ono se to v hlavě ukládá a kdoví,třeba až ztratí hodně věcí........

Nikdo nejde zachránit proti své vůli.

Poslední,úplně poslední možnost je léčebna.
To ovšem vůbec nic nezaručuje.
Musí CHTÍT SÁM.

baghira

Chceš odpověď narovinu? Naděje, že toho nechá, je nulová. Tak se podle toho zařiď.

hanulka11

Odešla bych hned -je to závislák a ničí všechny okolo a sebe obelhává nejvíc.

arygnoc

zkuste trošku vydírat:
pití nebo já.

případně odejít. ochlasta je fakt nic moc (i ochlastka).

anonym

Podle Tvého psaní usuzuji,že máš trošičku pod kůži. Antabus není vše lék,dotyčný musí mít pevnou vůli,musí se sám rozhodnout zda skončit s tímto nešvarem!Pokud se neodhodlá,odhodlej se Ty a ukonči stav partnerství!!