Pipizuf

Pritel odsedel 2,5roku z 4,5let za pachani loupeznych kradezi,propusteny na podminku.Po 9ti mesicich byl ale pristizen

Kolik mu hrozi,za vniknuti a kradez(max 5000kc)v podmince?

Nejlepší odpověď
anonym

Dosedí si ty dva roky za porušení podmínky a něco mu přidají navíc.
Mimochodem, gratuluji k výběru přátel.

Další odpovědi

30 let bych dal tem co se nepoucej a udelaji to znova.

  • samozrejme nucene prace

zistan

Lupežná krádež? To je nějaký nový tr.čin? Já znám loupež. přepadení. Přítel si odsedí zůstatek+prémi­i navíc.

klumprt

Dva roky, co mu zbývají a k tomu až tři roky za krádež podle § 205 odst. 2 tr. zákoníku. U druhého odstavce nehraje způsobená škoda roli.
„Vniknutí“ si vykládám jako porušování domovní svobody a tam je to při vloupání (§178 odst. 2) taky tři roky.

Takže tak maximálně 5 let.

Lamalam

Vniknutí, pokud je dobrovolné a s osobou starší než 15 let, není trestné.

kablik

tomu říkáš přítel??? to raději bez přátel…