Džanička

Přítel mojí kamarádky se mi nabídl že mi udělá webové stránky (e-shop)…

…pokud se mi nebudou líbit, dá se to nějak zrušit? Potom bych chtěla vědět, že kdyby tam náhodou nebylo vše co tam má být, jako třeba reklamační řád apod. tak kdyby na mě přišla ČOI tak bych mohla platit i vysokou pokutu, platila bych jí já nebo ten kdo stránky dělal protože tam měl dát vše co tam dát měl. A nebo bych to platila já že jsem si to měla zkontrolovat, ale já tomu nerozumím a nevím co vše je tam potřeba mít.

Nejlepší odpověď
tuCZek

šikovné funkce,jednoduchý,přeh­ledný

Zdroj: http://eshop-zdarma.cz/

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud je to profík, tak by ti měl udělat vše potřebné, jinak jsou i stránky jako webgarden, kde ti umožní si to udělat samotné. Jinak pokud ti k tomu dá hesla, tak to můžeš vymazat jednoduše. Akorát třebas zaplacená doména může ještě nějakou dobu fungovat.

hanny 2

Webové stránky,které Ti vytvoří, si nejdřív prohlédneš a schválíš,co tam musíš všechno mít si musíš zjistit,řekneš mu,jestli se Ti to líbí a co chceš změnit a až budou vypadat podle Tvých představ,tak teprve požádáte majitele stránek o doménu,zaplatíš poplatek a stránky budou zveřejněny na webu.Dělal mi je syn od kamarádky a takhle jsme to praktikovali.Takže vše je prakticky v Tvých rukách.

nemesis3

ČOI do stránek nemůže co kecat. Je to na tobě jak budou vypadat, nebo spíš jak ti je udělá webmaster. Nesmíš hlavně prodávat falešný značky jako ťamani.