Zamča

Přítel mi vyčítá časté návštěvy lidí, u kterých jsem bydlela, co s tím?

Jsme spolu asi cca 4roky i když to bylo komplikované.teprve rok spolu bydlíme a i když já jeho z celého srdce miluji a nikdy bych mu neublížila on mi vycita navstevy u lidí kde jsem do ty doby bydlela. Když jsem doma on ma věčně v ruce telefon a někdy z obtížema reaguje na mě otázky…řekla jsem mu to že mne tohle štve…bohužel žádná změna.prijde mi že jeho první místo je mobil…pak možná já a i když otom jestli mne opravdu miluje pochybnosti nemám,nechápu proč mi vyčítá že jsem někde pryč,když v době když jsem doma kouká vedle na fotbal nebo čumí do telefonu a dělá jako kdybych tam vůbec nebyla.vim že fotbal miluje a taky jsem ráda že má svý koníčky ale už nevím jak se postavit k ty situaci.za odpoved hrozne moc predem děkuji Monika

Nejlepší odpověď
Edison

Odpověď na co? Děkujeme za náhled do vašeho osobního života, ale otázku nikde nevidím.

Doplnění: Co vzít přítele s sebou?

Další odpovědi
marci1

Partnerství je založeno na domluvě a kompromisech. Večer si sedněte ke stolu, otevřete si láhev vína, vypněte mobily, počítače, TV a podobné „ničitele“ vzájemné komunikace a v klidu si proberte, jak vaše spolužití „vylepšit“. 🙂

ivzez

Moniko,
nikdo Vám nemá co vyčítat, máte právo se stýkat, s kým uznáte
za vhodné. Přítel by to chápal, ale Váš partner zřejmě ne.

miroslav.bk

Mozna to od zde pritomnych zen schytam, ale zkousela jsi se zamyslet nad tim, jak bys reagovala ty kdyby to bylo opacne? Co kdyby on casto navstevoval lidi, kde do ty doby bydlel..?

Podstatne ve vztahu k teto otazce ale je to, ze k jejimu posouzrni a relevantni odpovedi mame malo informaci.
Jake lidi, kde jsi „do ty doby“ bydlela casto navstevujes? Jsou to panske nebo damske navstevy? Jak dlouho se tam zdrzujes? Co tam provadite (alkohol, klebety, nevera <je to hodne subjektivni ale i flirt se da povazovat za neveru>? Jaky vztah jsi k tem lidem mela v minulosti (jsou to jen kamaradi, nebo tam bylo neco vic..?)?

Dalsi, a nemene pravdive je to, jak uz tu bylo receno, ze kazdy ma pravo srykat se s kym uzna za vhodne. Ano, ale (opet subjektivni tvrzeni) vseho s mirou. Stejne tak jako toho mobilu a fotbalu.

Myslim, ze byste si meli v klidu „sednout“ a situaci hlavne bez kriceni a hadek probrat. Spolecne dojit ke vzajemne akceptovatelnemu kompromisu.
Ty omezit navstevy, on zase mobil a fotbal. At to dobre dopadne!

df

Asi jste rozdílné povahy. Až láska mezi vámi ochladne (což se až na výjimky stává), tak teprv nastane problém. Musíte o tom mluvit a řešit to. A když nebude chtít odpovídat, tak na něj tlačte.

terry

miroslav.bk, nepíše, že ona navštěvuje, třeba navštěvují oni ji.

Edison

Píše jasně: „…navstevy u lidí kde jsem do ty doby bydlela…“