Niewa

Přítel mi dnes po více jak 3letem vztahu oznámil, že mě už nemiluje. já jeho ale ano..co mám udělat aby mi dal šanci…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Niewo , beru to tak , ze jste z rozchodu hodne rozhozena – proto to : Ano , ci ne. 🙂
Nekdy to jde , ze se k sobe 2 lidi vrati , ale jen minimalne z nich jim to pak vydrzi. Pokud uz vas nemiluje , tak nebude stacit to , ze milujete vy jeho. Nedelejte nic .. nekdy je to vic , nez by jste si myslela.
Ale rika se , ze 100 mnichu a presto 100 ruznych vir. To znamena , ze i kdyz vam tady 100 lidi napise , ze nemate delat nic , nebo bude 100 nazoru uplne ruznych … nakonec stejne udelate to , co chcete jen vy sama. Drzim vam palce , at vse co nejrychleji preboli. -iv-

Další odpovědi
anonym

Ne

Pokouším se anketní otázku přeložit jako „mám něco udělat?“

  • iv- už víceméně odpověděla, takže připojím jen jednu moudrost.

Milujeme-li někoho, má na nás všechna práva, tudíž i právo přestat nás milovat.

Ponytail

Ne

Ach jo, to je smutné. Bohužel citům se nedá poroučet, takže pokud láska z jeho strany skutečně vychladla, těžko se jí budete dožadovat. Držím palce, ať je brzy líp.

barnajka

Ne

Jednou slepovaný hrneček už nikdy nebude pevně držet pohromadě – a nakonec se rozbije zas. Chápu, že tě rozchod bolí, ale takový je prostě život – lidi přichází a zase odchází,… s někým se jen mineš, někdo se zdrží delší dobu.. Ale těch, co zůstávají napořád, je strašně strašně málo. O to víc jsou cennější a stojí za to si na ně počkat.
Jestli tě přítel dokázal po 3 letech opustit, věř mi, že to „ten pravý“ není. A ty zřejmě nejsi ta pravá pro něj. Dej vám oběma tu šanci začít znovu – jinde…a s někým jiným. Uvidíš, že to pravý štěstí na vás teprve někde čeká ;)

Valky

Ne

Umím si představit, jak to bolí. Ale proč chceš, aby Ti dával šanci, když Tě nemiluje? chceš, aby s Tebou byl z milosrdenství? A nebyl šťastný? Já nevím, já svého partnera miluju nadevše a jediné mé přání je, aby byl šťastný…
Nemá naději chtít po něm šance, když nic necítí… ;)

quentos

Ne

vyprdněte se na něj! chlapů po světě běhá, až to není hezký, každý je nahraditelný a láska je beztak jenom chemie.

venkovan

Ano

Ano ve smyslu podívat se po jiném. A zkuste najít kmaráda pro život a ne miláčka.
Mimochodem – tady píší také ještě svobodní muži (já ne) tak je zřejmě pravda, že chlapů pro další výběr je na světě dost.

casey

Ne

anonym

Ne