Avatar uživatele
Niewa

Přítel mi dnes po více jak 3letem vztahu oznámil, že mě už nemiluje. já jeho ale ano..co mám udělat aby mi dal šanci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne

Niewo , beru to tak , ze jste z rozchodu hodne rozhozena – proto to : Ano , ci ne. 🙂
Nekdy to jde , ze se k sobe 2 lidi vrati , ale jen minimalne z nich jim to pak vydrzi. Pokud uz vas nemiluje , tak nebude stacit to , ze milujete vy jeho. Nedelejte nic .. nekdy je to vic , nez by jste si myslela.
Ale rika se , ze 100 mnichu a presto 100 ruznych vir. To znamena , ze i kdyz vam tady 100 lidi napise , ze nemate delat nic , nebo bude 100 nazoru uplne ruznych … nakonec stejne udelate to , co chcete jen vy sama. Drzim vam palce , at vse co nejrychleji preboli. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne

Pokouším se anketní otázku přeložit jako „mám něco udělat?“

  • iv- už víceméně odpověděla, takže připojím jen jednu moudrost.

Milujeme-li někoho, má na nás všechna práva, tudíž i právo přestat nás milovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Ne

Ach jo, to je smutné. Bohužel citům se nedá poroučet, takže pokud láska z jeho strany skutečně vychladla, těžko se jí budete dožadovat. Držím palce, ať je brzy líp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ne

Jednou slepovaný hrneček už nikdy nebude pevně držet pohromadě – a nakonec se rozbije zas. Chápu, že tě rozchod bolí, ale takový je prostě život – lidi přichází a zase odchází,… s někým se jen mineš, někdo se zdrží delší dobu.. Ale těch, co zůstávají napořád, je strašně strašně málo. O to víc jsou cennější a stojí za to si na ně počkat.
Jestli tě přítel dokázal po 3 letech opustit, věř mi, že to „ten pravý“ není. A ty zřejmě nejsi ta pravá pro něj. Dej vám oběma tu šanci začít znovu – jinde…a s někým jiným. Uvidíš, že to pravý štěstí na vás teprve někde čeká ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Ne

Umím si představit, jak to bolí. Ale proč chceš, aby Ti dával šanci, když Tě nemiluje? chceš, aby s Tebou byl z milosrdenství? A nebyl šťastný? Já nevím, já svého partnera miluju nadevše a jediné mé přání je, aby byl šťastný…
Nemá naději chtít po něm šance, když nic necítí… ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne

vyprdněte se na něj! chlapů po světě běhá, až to není hezký, každý je nahraditelný a láska je beztak jenom chemie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano

Ano ve smyslu podívat se po jiném. A zkuste najít kmaráda pro život a ne miláčka.
Mimochodem – tady píší také ještě svobodní muži (já ne) tak je zřejmě pravda, že chlapů pro další výběr je na světě dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek