VampGirl

Přítel mé kamarádky na mě žárlí…

Přítel mé kamarádky na mě žárlí. Pořád se jí ptá, kdy se mnou zase někam půjde. Kam půjdem, jak dlouho tam budem… Co s tím? Mám s ním zkusit promluvit? Kamarádka s ním o tom mluvila, ale jeho žárlivost to moc nesnížilo… Jak byste se zachovali vy? Není to zrovna příjemné. Mě ani kamarádce.
Doplňuji:
Asi za měsíc budou spolu první rok, tak nevím, jak jsou na tom se zamilovaností… :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj. Pokud jsi dobrá kamarádka, tak se ho zeptej přímo, co mu na vašem kamarádství vadí. Vysvětli mu, že Ti záleží na jejich vztahu právě proto, že si s jeho ženou dobře rozumíš, že nemíníš jejich vztah narušovat, ale také nechceš zbytečně přijít o dobrou kamarádku. Tahle žárlivost může ale být i jiný druh žárlivosti než to, že mu vadíš proto, že trávíš čas s jeho ženou. Pozor na to, aby ten čas nechtěl s Tebou trávit raději sám. Pokud bys zaznamenala něco takového, doporučila bych Ti rychle se stáhnout a zbytečně nevystavovat ani jednoho z Vás zbytečnému pokušení. To by totiž mohlo znamenat konec nejen kamarádství.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Tady může jít i o to, zda-li je to čerstvý vztah, tudíž jsou do sebe bezhlavě zamilovaní a chtějí trávit veškerý svůj volný čas spolu – to by tě bral jako narušitelku, překážku nebo tak něco. Až se zamilovanost změní na vztah, tak bude rád, že tvoje kamarádka bude mít aktivitu s tebou, když třeba bude mít nějakou práci nebo bude chtít taky jít s kamarády někam posedět…
Jestli to trvá ale delší dobu, možná měl třeba v předchozím vztahu velké zklamání a těžce pak důvěřuje někomu dalšímu, tím pádem by sis jeho důvěru musela nějak získat. Třeba tím, že byste šli někam všichni spolu, aby mohl říct, že jsi „nezávadná společnost“ :) Tady je to fakt o tý důvěře k tomu druhýmu, no… Jesli je to ale majetnickej typ, tak mu to vysvětlit nemůžeš…

Damiana

Nechce se o svou dívku, kterou má rád s nikým dělit, to je přirozené – zejména, když ví, že tě má ráda. Ale není dobré se nechat ovlivnit jeho chováním natolik, aby to rozbilo vaše kamarádství, zvlášť jestli trvá opravdu dlouho. Hlavní slovo tu má kamarádka. Ta mu musí vysvětlit co a jak si přeje. Tebe on respektovat nebude. Je pravda, že díky vztahům se hodně kamarádství rozpadne (spíš vyšumí), protože ten druhý prostě žárlí a partner dá přednost lásce, aby měl doma klid. Zvlášť v určitém věku, kdy je zamilovanost na prvním místě, jdou kamarádky na chvíli stranou, aby se u nich později žádalo o odpuštění a vyslechnutí toho, co ten bídák provedl. 🙂

ReHu

Jo, to někteří chlapi tak mají. 6e chtějí tu svou mít jen pro sebe.
Já bych se do toho být tebou nemíchala. Je věc jen jich.
Ale vím o případech, kdy žárlivost muže přerostla v majetnickost a pak už to byl problém. A velký.

Petra09

Ja myslim pokud nejste bisexualky tak ze nezarli ani tak na tebe ale spis se boji kam treba pritelkyni vemes,abys ji nevzala nekam kde je treba hodne nejakych peknych kluku:)