Capik166

přitahování akcí myšlenkou – Jak to plně využívat?

Asi se vám to už stalo – Myslíte na někoho a za pár minut ho potkáte. Tohle je asi nejčastější případ, kdy se mi tohle stává, ale nekončí to jen u potkávání lidí. Snad je tu někdo kdo ví jak tohle plně využívat nebo jak se tomu ‚říká‘.

Odpovědi
Hamon

Kdyby to mělo reálný základ, pak by to pravděpodobně fungovalo obráceně – ne protože na někoho myslíš, přibližuje se k tobě, ale myslíš na někoho, protože se k tobě přibližuje.
Představ si, že dva lidi na opačném konci republiky myslí současně na jednu osobu. nechtěl bych být v její kůži :)
Naopak, dokážu si představit, že „vnitřní radar“ zaznamená vzdálenou přítomnost osoby, vyšle signál do mozku a ten na ni začne myslet.

arygnoc

hovorí sa tomu náhoda.

využívam denne.