Paris19

Je-li přístupnost na film v Cinestaru od 15 let věku, kontrolují to nějak?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chtěla bych jít s kamarádkou na horor do Cinestaru, který je však přístupný od 15 let. Kontrolují to nějak? Od někoho jsem slyšela, že chtějí vidět OP, a někteří říkají, že 11leté holčičky v klidu pustí na 50 odstínů šedi. Děkuji za odpověď, přeji hezký večer.
Btw je mi 14 :D(před týdnem jsem měla narozeniny)

Nejlepší odpověď
UltraFan

Ano kontrolují.

Lístek ti sice prodají, ale poté po tobě uvaděč bude chtít občanku 🙂

Další odpovědi
JájsemRaibek

Vzpomínám si na svá mladá léta, kdy jsme si do obalu na občanku strčili ručně malovaný „občanský průkaz“ s nalepenou fotkou a tím jsme biletářce zamávali před nosem a v klidu prošli. V příšeří kina to nebylo tak znát a taky ta biletářka nebyla zrovna nejmladší, takže to bylo OK. :D

sesednizkola

No tak jestli ti neni tech 11 tak bych t fakt neresil dneska..pivo v hospode ti mozna nenatoci, ale na film pusti urcite. Kdyztak pujdete do jineho kina

Tak dodatecne vsechno nejlepsi, cekaji te nejlepsi roky zivota :) do toho kina koukejte jit, obcanku tam nikdo fakt resit nebude