dust8

Přistihli jste někdy při sexu své rodiče?

Pokd ano tak jaké to bylo? Pokud ne, tak si to ani neumíte představit? Utekli byste rychle pryč či byste jim dali na jevo svou přítomnost?

Nejlepší odpověď
mosoj

Když už se něco takového stane, neběžím s tím na net, že! Nakonec, co je na tom tak mimořádného?

Nemyslíš náhodou na selfie ?

Další odpovědi
paul1

Při sexu ne, ale těsně po něm, bylo to v neděli odpoledne, zaklepal jsem na dveře ložnice a po vyzvání vstoupil. Hned na první pohled jsem viděl, že se „něco dělo“, ale tenkrát mi nedošlo co, měl jsem 8–9 let a vše mi došlo až po letech

Edison

Já ne, ale byl jsem přistižen… kdo to nezažil, nepochopí z vyprávění ty pocity… 😁

Michala11

Pokud jsou u toho oba rodiče…