Wareg

Přispívají i admini z odpovědi.cz svými radami?

Zajímalo by mě, jestli i admini a příp. majitelé těchto stránek přispívají svými odpověďmi a radami. Nevíte někdo?
Doplňuji:
Bo si říkám, jestli tady někdo z adminů nefiguruje pod přezdívkami a nechce se svěřit a ulevit svému svědomí… 😉

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nejste první, Quentosi, kdo toto naznačoval (nebo jste to byl právě Vy?).

Admin nejsem, to by to tu vypadalo jinak. Dost se ale práce a činů adminů zastávám, na rozdíl od většiny lidí si uvědomuju, jak těžké musí být jednat nestranně a nezaujatě. Už mnoho lidí se tady kvůli toho rozčilovalo.

Na místě admina bych se choval přísněji :D ale to by tady asi moc lidí nezůstalo.

Podívejte se na jiné podobné stránky, kde by i nováček za porušení pravidel dostal okamžitě trestné body.

Tady to je zatím jiné a je to asi dáno tím, že je zde už určitá komunita s poměrně malým množstvím stálých uživatelů.

Určitě Vám připadá, že se vyjadřuju až moc formálně. Taky jsem si všiml, že si udržuju odstup. Na jiných komunitních stránkách a fórech už to beru jinak. Vykat by mě tam ani nenapadlo, tady jsem lidem vykal hned od začátku (troufnu si říct, že jsem jeden z prvních uživatelů tady).

Věřím, že tehdy to nikomu divné nepřipadalo, až jak se komunita vyvíjela a měnila, s příchodem nových a vůdčích uživatelů, jsem asi mnohým novým uživatelům začal připadat divný.

Mě to vyhovuje, účel to plní. Tady vedu takový alternativní způsob komunikace. Věřte, že jindee se vyjadřuju úplně jinak.

Další odpovědi
quentos

podle charakteru jeho odpovědí bych tipoval, že GangstaHelper bude jedním z adminů určitě. Ale počkáme si na odpověď od někoho zasvěceného.

Michal

Proč se nezeptáte admina přímo?
Doplňuji:
Nevím jak si s vámi psát.Jste muž,nebo žena?

Pirate_of_D1

Je to on.