autacek

Přispívá klečení v kostele ke zdraví pohybového aparátu?

Nejlepší odpověď
EKSOT123

V nouzi to může být poslední šance – si zdraví vymodlit.

Jinak to sice částečně pomůže k protažení svalů (pokud člověk klečí poctivě našponovaný), ale celkově není klečení určené k tomuto účelu :D :D.

To protažení opravdu funguje, extrémní je u jogínských pozic. Ale chtěl jsem dodatečně dát odkaz, jak klečí muslim v křesťanském kostele (Mr. Bean):
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m9CkI7H3PP8#t=225s

Další odpovědi
Mc Merkurion

… akorát od studený podlahy chytneš revma …

Kelt

Postoj při modlitbě má charakterizovat tvoji pokoru a ne tvoje fyzické schopnosti. Ukazuje to tvoji pokoru, ale musí to cítit i mysl a duše.

Edison

Ne.

zvonisek

Co to je za otázku?
Odpověď je ne.

elkon

Když si chceš ničit kolena, nepotřebuješ k tomu kostel, to můžeš i doma.