Kryšpín

Příspěvek na obnovitelné zdroje je na údržbu?

Počítal jsem příbuznému platby za el. energii, nýní je tam pravidelně okolo 500 Kč pro tyto nové zdroje, prý to jde na náročnou údržbu těchto zařízení, dále to těch 25 miliard ročně co je stát dotuje, údajně jenom na dvacet let, je ještě další bonus ?
Jak jsem nahlédl do historie zařídila to jedna z nejlepších vlád M. Topolánka, řekněme za dvacet let pro mladou generaci jaké to bude mít ohromné výhody? Pokud by v tom byla levárna jistě by občané tvrdě protestovali.

Nejlepší odpověď
Drap

Nic jiného než levárna to neni. Žádná údržba pouze doplácení firmám, které tuto levnou energii produkují. Bude to v budoucnu stát ještě hodně peněz. Po skončení životnosti kolektorů neni žádným způsobem řešena likvidace těchto zařízení a to bude další spousta peněz.