Kura

Příspěvek na bydlení. Které náklady úředníci počítají ?

Počítá úředník normativní náklady nebo skutečné náklady na bydlení ? A když normativní, tak proč chtějí po člověku doložit papír o částkách, které na bydlení platí ?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože by si každý vymyslel částku, musí doložit. Počítají náklady za energie, vodné a stočné, odpady, vytápění, nájemné a náklady za plnění poskytované v souvislosti s užíváním bytu (spol. el., výtah apod.)

Zdroj: http://portal­.mpsv.cz/soc/ssp/­obcane/prisp_na_by­dleni

Další odpovědi
Drap

Počítají skutečné, nutné výdaje na bydlení.