simir7

Příspěvek na bydlení.

Dobrý den.Od příštího roku má být zrušen příspěvek na bydlení.Nerozumím tomu.To znamená že ti co jim hrozí sociální vyloučení už nedostanou nic?Děkuji za odpověd.Simir7.

Odpovědi
jmhad

dostanou.ty příspěvky jsou dva druhy a zruší se jeden z nich.Pravdě­podobně zůstane ten základní,který vychází z hrubého příjmu rodiny a zruší se ten druhý,který tak trochu nadlepšoval obyvatelům některých větších měst.To bez komentáře.