Příspěvek na bydlení

Dcera se rozvádí , její manžel si našel jinou.Přestěhovala se do nájemního bytu , smlouvu má od VII/09.Je příspěvek na bydlení podmíněn nutností trvalého pobytu v uvedeném bytě? Co když majitel bytu nesouhlasí? Příjem dcery je 7600 rodičovský příspěvek.Dětem je 1,5 a 6 roků. Od února budou mít pouze 3800,–Kč

Nejlepší odpověď
jkjk

Prispevek na bydleni JE vazan na trvaly pobyt v byte. Pro prihlaseni k trvalemu pobytu staci ona najemni smlouva, souhlas majitele bytu neni treba.

Další odpovědi
panenka

nemusí tam mít pobyt trvalý stačí jen přinést smlouvu o tom že tam bude bydlet,pak si může o něj taky takto požádat