Přispěli jste už na Somálsko?Kolik jste darovali peněz nebo DMSek jste poslali?Přes jakou organizaci?

Nejlepší odpověď
ten který je

Neposlal a ani nepošlu,stačejí poslední zprávy jak si váží pomoci.Když se můžou mezi sebou střílet a vraždit tak zase takový hlad nemají.

Další odpovědi
arygnoc

ne.

telefonní společnosti nají i tak neadekvátní zisky.

a charitativní organizace jakbysmet.

Jikra

Jsem důchodce takže neoplývám bohatstvím ale jsem schopný přispět DMSkama na povodně a jiné tragédie v rámci naší země.Na Somálsko ať přispívá EU a OSN ze svých rezervních fondů.Ale stejně vim že se k těm potřebným dostane jen zlomek pomoci protože valnou část rozkradou vladní vojáci a povstalci.
A jen tak mezi námi pane anonyme kolik jste vy daroval peněz?

Deli

Na Somálsko jsem nepřispěla, jinak pravidelně přispívám DMSkami (protože je to rychlé a snadné) na postižené povodněmi, zemětřesením nebo jinou přírodní katastrofou.
Většinou posílám DMSky za každého člena naší rodiny jednu. Počítám do toho ale i psa a kočku 🙂

Jinak podporuju pravidelně Organizace pro výcvik slepeckých psů – kasičky tvaru psa v obchodech i převodem (většinou ale částka 200–500 Kč, podle toho, jak mi zbývá).

A před Vánoci pravidelně přispívám na dárky pro děti v Dětských domovech, nedokážu jim vybrat dárky (taková ta akce s Vánočním stromem v obchodních centrech), chtěla bych všem koupit to, co si přejí a na to nemám. Tak radši daruju nějaké bankovky rovnou do kasičky.

gnosis

ne. kdyz posles DMS za 30Kc, cesti zlodeji si strhnou pres 20Kc na „administrativni poplatky“, do somalska odejde tvych ± 5 Kc, ktere si rozkradou mistni ozbrojene gangy, takze hladovejici lide bohuzel dostanou z tvych penez ± 0Kc. a na uzemi somalska neni sila, ktera by tomuhle zabranila.

Ponytail

Ne, pomoc pro Somálsko nemá smysl, jak se už řadu let ukazuje.