orwell

Přispěli byste nějakou částkou na naše horolezce v Pákistánu?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/clanek/u­niqa-potvrdila-ze-neuhradi-zachranu-dvou-horolezcu-v-pakistanu-40372829

Nejlepší odpověď
Schluker

Ne. Porusili co mohli a ted se divi… pul milionu jsou drobne. Kdyz meli na expedici, at si uhradi i tohle. Je to stejne jako prispivat na opravu auta nekomu, kdo ho naboural v opilosti. Za blbost se holt plati..

Další odpovědi
JežíšKristus

Ne, nevidím důvod.
A také nechápu, proč záchranná operace stojí půl milionu, to asi měli vrtulník ze zlata.

Drap

V tomto případě, kdy nedodrželi stanovená pravidla, tak ne. Jistá pravidla se musí dodržovat stanovená pravidla. Kdo je porušuje, musí počítat s tím, že ho to bude něco stát a že to nemusí být úplně levné. To za chvíli by jsme mohli dělat veřejné sbírky třeba i na řidiče, kteří v opilosti někoho srazili.

Kepler

Možná i ano, sám jsem kdysi rekreačně horolezil. Ale jestli je to tak, že porušili jistá pravidla, tak bych se rozmýšlel. Určitě se najde jiný způsob, jak vzniklé náklady uhradit.

Rokio

Ne.

Porušili spoustu pravidel. Je to jako přispět na řidiče, který někoho srazil a jel po městě stovkou, s nepřipnutými pásy a přejížděl na plné čáře.

elkon

Ne.

jirka F

Asi na 99% nepřispěl ale také jako JK nechápu tu cenu kterou si nárokuje Pákistán to musel být opravdu ten vrtulník drahý jak něco.

da ny

Ne.
Je to věc/zábava zbytná. Hazard i nezodpovědnost. Přispívám a pomáhám tam, kde je podle mne třeba.