radioboris

přísluší k mzdě za domácí pohotovost(pokud proběhne bez výkonu) také stravné,či jiné příplatky?

Odpovědi
saboo

vdycky zaleží jak se dohodens se zaměstnavatelem. Pokud reknes, ze to ve svym volnu zadarmo delat ebudes, je to tvoje pravo.Ja osobne drzim pohotovost a mam za to penize, ikdyz nikdo nezavola. Kdyz nekdo zavola, mam penize jeste navic za provedenou praci. Pohotovost jako takovou mam pak udelanou jako smlouvu o provedeni prace a je extra jeste mimo pracovni smlouvu (prej kuli danim)Na stravne narok mimo pracovni dobu nemas.