Iceman88

Přišli byste vůbec na tu schůzku?

Tak jsem si u nás z práce vyhlédl pěknou ženskou, je o rok mladší. Ano, všechno bylo v pořádku, nabízel jsem jí bonbony a různé tatranky a čokolády. Byli jsme jasně dohodnuti je to tak pár týdnů zpátky, že si dáme sraz. Jenže na druhý týden mě už řekne, že má přítele a že nikde nepůjde, že by to bylo blbé, přitom tehdy, když jsme se domlouvali v práci ještě přítele neměla! Mě by nikdy nenapadlo holce říct, kdybych s ní měl sraz, že už mám druhý týden přítelkyni. Ještě v pondělí jsem jí zval na pivo, colu a taky jestli by si nešla se mnou zaplavat v pondělí bylo fakt vedro. Odmítla to. Nakonec ale řekla, že jí můžu koupit malé pivo, ale že tam přijde s přítelem.
Měli jsme být dohodnuti na středu okolo 18:00, ale nakonec nedošla, protože byla v práci. Přišli byste vůbec na schůzku s holkou, která se vám líbí a vy se o ní snažíte a ona vám řekne, že na tu schůzku přijde se svým přítelem???!!!

Odpovědi
autacek

Tak narovinu ti řekla, jak to má, že má přítele. Když jsi to nepochopil, tak v žertu navrhla, že přijde i s ním, mimo jiné aby bylo jasno, že budete jen kámoši.

Z toho plyne ponaučení, že příště musíš místo tatranky nasadit jinej kalibr. 🙂

Jo a nevzdávej to, naděje umírá poslední, když nebudeš brát sto odmítnutí smrtelně vážně, třeba to po sto první vyjde a svolí .

ivzez

Jestli „se o holku snažíte“ bonbóny a tatrankami,
nedivte se, že dá přednost jinému.

Drap

Asi bych tedy nešel.

Kryšpín

Možná chtěla nabídnout švédskou trojku

Edison

Já bych šel. Už proto, abych ukázal, dvě zásadní věci: 1. Ž o ejí společnost stojím, ať se děje co se děje… 2. že mám na víc, než jen o nějaké to… Prostě své sebevědomí, nebo já nevím, jak to nazvat… prostě sílu… odolnost…

Iceman88

Všechno bylo v pořádku, ještě v pátek na mě dělala oči, že bude mít volno, jenže to jsem nemohl zas já. Tak jsme se domluvili, že se sejdeme až po neděli. Jenže ten příští týden už mi řekla, že má přítele, prostě z ničeho nic! Já na ni nijak nespěchal a netlačil. A co jsem jí měl dát? Dobít jí kredit? 😁