Lgee

Přišli byste si svobodní kdyby nebyli žádní lidé?

Pokud by nebyli jiní lidé tak by vás tím pádem ani nemohlo nic kromě fyzikálních a přírodních zákonů omezovat.

Odpovědi
paul1

Mělo by ale zůstat i pár žen, jinak by byla nuda 🙂

elkon

Je to jen nesmyslná spekulace.

Rokio

Takový osud může zažít trosečník, který uvízne sám na jednom ostrově. Svobodu má, ale je to boj o přežití.

Jak řekl Aristoteles, člověk je tvor společenský. Lidé by měli žít společně, protože člověk potřebuje společnost.

zjentek

Ty brďo, no tak především by už nechodili volit hromadně ve stádu žádné ovce a vlády by se tedy ujali schopní, i kdybych tady na Zemi měl zůstat sám! 👍🐔

Kelt

Určitě ne. Na kom bych si vylil zlost, koho bych bil, kopal, – ne že bych to měl v povaze. A koho byl obdivoval , kdyby nebyly ženy, co bych dělal se svou sexualitou. S kým bych hovořil, nadával. No a kdyby nebyli žádní lidé, tak bych měl dost starostí se uživit a sehnat si jídlo, a zachránit se a přežít, takže to by nebyla svoboda.

cappuccino

Kdyby nebyli zadni lide, nebyl bys ani ty!

Lgee

Na světě byste zůstali jen vy.

zjentek

Lgee, hvězdička za úvahu (; 👍