Avatar uživatele
Dodopolasek

Přišla mi složenka na peníze, kde já sám jsem odesílatelem. Já nic neposílal. Co s tím?

Problém a záhada je v tom, že já žádnou takovou ani jinou složenku opravdu neposílal. A adresu provozovny na kterou mi to přišlo zpravidla nepoužívám v poštovním styku.
Doplňuji:
No tak pro upřesnění jsem i adresátem té částky, takže ji dostanu vyplacenu!!! Tož včil mudrujte 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Není možný že se spletl odesilatel ?(omylem 2× napsal vaši adresu nebo napsal adresu do špatného okénka)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

A pak,že zázraky neexistují. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

A ty máš platit nebo dostaneš?

Tak ber. Stojí to aspoň za to?
Doplňuji:
Možná se odesílatel spletl v adrese odesílatele a napsal omylem tvou – stejnou s adresátem. Čekáš něco?

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tak když jsou to vaše peníze, tož je berte a uvidíte co bude dál

Doplňuji:
Hodně lidí dělá chybu při dobírkové složence ,ale tohle nechápu.Že si toho ani nevšimla u přepážky./TO u nás by nejspíš upozornila /Nespletla jste se by mi řekla.Ale na velké poště na to není čas.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Mozna neznamy darce nechce byt znam,treba pritelkyne,pri­tel,manzelka nebo nekdo z rodiny.
Pokud jde o velmi malou castku ,tak pak jedine „kanadsky“ zertik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poměrně častý dotaz. Odpověď: Nic nepřijímat! Je to prosté, pro laika těžko seznatelné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek