Dodopolasek

Přišla mi složenka na peníze, kde já sám jsem odesílatelem. Já nic neposílal. Co s tím?

Problém a záhada je v tom, že já žádnou takovou ani jinou složenku opravdu neposílal. A adresu provozovny na kterou mi to přišlo zpravidla nepoužívám v poštovním styku.
Doplňuji:
No tak pro upřesnění jsem i adresátem té částky, takže ji dostanu vyplacenu!!! Tož včil mudrujte 😁

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Není možný že se spletl odesilatel ?(omylem 2× napsal vaši adresu nebo napsal adresu do špatného okénka)

Další odpovědi
tom004

A pak,že zázraky neexistují. 🙂

ReHu

A ty máš platit nebo dostaneš?

Tak ber. Stojí to aspoň za to?
Doplňuji:
Možná se odesílatel spletl v adrese odesílatele a napsal omylem tvou – stejnou s adresátem. Čekáš něco?

hanulka11

Tak když jsou to vaše peníze, tož je berte a uvidíte co bude dál

Doplňuji:
Hodně lidí dělá chybu při dobírkové složence ,ale tohle nechápu.Že si toho ani nevšimla u přepážky./TO u nás by nejspíš upozornila /Nespletla jste se by mi řekla.Ale na velké poště na to není čas.

FOG

Mozna neznamy darce nechce byt znam,treba pritelkyne,pri­tel,manzelka nebo nekdo z rodiny.
Pokud jde o velmi malou castku ,tak pak jedine „kanadsky“ zertik.

anonym

Poměrně častý dotaz. Odpověď: Nic nepřijímat! Je to prosté, pro laika těžko seznatelné…