led

Prišiel čas sluhov. Dali by ste svoje dieťa do takejto školy?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano

Já dala, ale co on?Chtěl by?

Ella

Ano

Klidně bych tam šla i sama.
V Británii je to povolání a mnohdy lepší než jiné. Pro mnoho lidí by byla pocta sloužit královské rodině. Ovšem nevím jak to se školou bude na Slovensku…zajemců hodně, ale uplatnění?? Navíc kdo z dnešních mladých lidí by chtěl sloužit u nějakého zbohatlíka?
Řekla bych, že kdysi byl komorník srdcem domu vysokých vrstev – on měl všechno na starosti. Být dobrým a spolehlivým sluhou musí být taky velké umění…