barunka4202

Příšerně mi zrudla obrazovka u počítače! Jak to mám vrátit zpět?!?!?!?!

Byla úplně normální, normální obrazovka, normální barvy. Když jsem ho vypínala, byl počítač ještě v pořádku. (dědův počítač) Je to nějaký ASUS, ale opravdu nevím, jak to mám vrátit nazpátky. PROSÍM POMOC!

Odpovědi
Quimby

Zkontroluj jestli není povytažený kabel, v monitoru nebo zezadu počítače, měl by mít 2šroubky.

martin21000

Pokud to je stolní počítač tak tipuji, že chyba bude nejspíš v kabelu, který vede mezi počítačem a obrazovkou. Špatně zasunutý, špatný drát..

Sarrow

Pokud má monitor menu, tak v něm zvol default settings, pokud nemá nebo to nepomohlo, tak vypni počítač, zkontroluj, odpoj a opět připoj kabely k monitoru a na grafické kartě, pokud ani to nepomohlo, tak k tomu pusť někoho, kdo se v tom vyzná…