SajmonModer

Přišel Vám taky tenhle mail? Co si o tom mám myslet?

Prosim tě pomoz malému miminku!! Pošli tento mail hodně lidem!!

Prosím přečti si to!! Neni to žádný otravný řetězák!!
A pošli hodně ale opravdu hodně lidem!!
Malá holčička na obrázku má rakovinu mozku.
Společnost AOL za každý odeslaný e-mail daruje 5 centů na její operaci.
Prosím, pomozte!!!

  • –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

moderátorka a redaktorka Čro Region, Jihlava

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ne nepřišel,nevěřila bych tomu.

Další odpovědi
Terryle

Další hoax, nevěřit a rovnou do spamu…
kdyby nějaká společnost chtěla pomoct nemocnýmu dítěti (což se teoreticky stát může, je to dobrej způsob reklamy, když se to patřičně zviditelní), nebude to podmiňovat tím, aby někdo poslal mail. Nehledě na to, že počet poslanejch mailů určitýho znění se nedá jen tak evidovat…

panenka

Tento mě nepřišel ale chodí mě meily kde je tatínek s miminkem a kde prosí o peníze pro své nemocné miminko.

quentos

www.hoax.cz – zde se dozvíte vše o takovýchto podobných sajrajtech

RomanP

Přišlo mě cosi podobného. Celé znění nevím. Jen začátek co byl v náhledu. Využil jsem v nabídce došlé zprávy tlačítko Oznámit spam . Pro mě tímto vyřešeno.

standa

Upřesňuji odpověď quentose o přesnou adresu, kde se můžete přesvědčit, že jde skutečně o sajrajt, jak to celkem trefně quentos pojmenoval .

btw. 99% takovýchto mailů je vždy sajrajt, přestože na první pohled vypadají někdy i věrohodně ☹

Zdroj: http://hoax.cz/ho­ax/miminko-s-rakovinou-mozku-a-penize-od-aol/

terry

Přišel. Už několikrát.
Hoax.

Pendolino

Tak takovy e-meil jsem ještě nedostala