Putin

Přišel Mengele během svých experimentů na něco…?

(Tak znova, mazale…) Přišel na něco, co bylo přínosem pro jejich lékařství? Přišel vůbec na něco nového, co se předtím nevědělo?

Pumik: Žádná propagace nacismu; na googlu jsem nic nenašel a v odkazu na wikipedii nic není.
annas: Děkuji za odpověď!

Nejlepší odpověď
annas

"Nacistické pokusy na živých obětech jsou jednou z temných kapitol druhé světové války. Josef Mengele v ní zastává čestné místo, které je bohužel poznamenáno faktem, že tento válečný zločinec, nikdy nebyl potrestán.

Stejně tak se otevírá i otázka: Je etické, aby některé z objevů těchto nelidských pokusů, byly zveřejněny nebo použity?

Ať si odpovíte jakkoliv, faktem je, že některé z nich, například, nacistické studie hypotermie jsou citovány v lékařské literatuře již po desetiletí a nedávno několik vědců tyto informace vyhledalo, aby je využili ve svém vlastním výzkumu."

Více o jeho hrůzných pokusech nadjete v článku Bolest, hrůza a zrůdnost Mengeleho ordinace

http://www.to­talmag.cz/val­ka/90-specialni-tema/1078-bolest-hrza-a-zrdnost-mengeleho-ordinace.html

Další odpovědi
Emefej

Pokud se o takové věci zarputile zajímáš, tak jistě znáš knížku „SS v akci“, tam je vše a je netřeba se tady ptát.

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Nacistick%C3%A9_ex­perimentov%C3%A1n%C­3%AD_na_lidech­...a vy to nevíte, že se opakujete, je tohle propgace zakázaného nacismu nebo jste tak neschopný něco vyhledat?!Dupli­citní příspěvek …

Kura

Mengele je jen slabý odvar toho, co se děje dnes.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.