Stařík2

Přišel jsem do důchodu, ozvaly se nemoci. Pokud užívám ráno léky, cca 7 prášků, kdy si mohu dát kalíšek slivovice?

Sotva jsem přišel do důchodu, ozvaly se nemoci. Nyní mám dilema, pokud užívám prášky ráno cca 7, kdy si můžu dát kalíšek slivovice na zdraví, jak jsem četl, že nejlepší je to po ránu, ale kdy? Po práškách, nebo před?

Nejlepší odpověď
briketka10

Odpoví Váš lékař, který předepsal léky.
My nejsme odborníci.

Další odpovědi
Kepler

Pokud kolego nebereš antibiotika, tak si tu slivovičku klidně dej a kdykoliv. Léky jsou jen slib a přepálená trnka funguje!

Kryšpín

Alkohol s léky přestavuje velké riziko, nejlépe je abstinence