Jikra

Přísavka špatně drží.

Vážení,neznáte nějakou fintu jak donutit přísavku na autokameru aby držela fest na čelním skle.Podotýkám že sklo je umyté přípravkem na okna a je to bída.

Nejlepší odpověď
Alesh

Nevím, jak v tomto případě, ale když někde v koupelnách či jinde někdo má přísavky s poutkem na ručníky, tak aby dobře držely, tak se musely navlhčit. Jestli ti to pomůže i na vyleštěné sklo v autě, to netuším.

Další odpovědi
lexx

Asi únava materiálu, jedině vyměnit. Ty koupelové rovněž stárnou a nedrží, někdy pomůže mírně navlhčit.

ReHu

Proto nepoužívám přísavky :)