Přírodní hledisko na zatmění měsíce

Mám udělat referát jaký má zatmění měsíce vliv na člověka nebo na jiné věci, ale musím to vzít z přírodopisného hlediska, prosím pomožte mi :)

Nejlepší odpověď
www

Je to tvůj úkol, tedy pracuj sama!
Jen málo napovím v malé osnově, ze které můžeš vycházet:

  1. Jak vzniká zatmění a jaké jsou druhy
  2. Jak se projevují
  3. Jak na to reaguje člověk, zvířata, rostliny a zdali vůbec

To může stačit a více najdeš v učebnici, na netu, i zadavatel poradí.
Doplňuji:
V bodu 3. bude ještě vhodné zajít do historie, zejména jak na to reagovali lidé dříve.
I to je leckde 😉
Pokud ti někdo vše prozradí, získáš ohodnocení podvodem a to snad nechceš.

Další odpovědi
Awe

www:Podvod nepodvod…Hlavně že projde ne? :D Víš kolik lidí prošlo podvodem?Kolik politiků má falešný titul?O školu v dnešní době vůbec nejde,jde o to co v tobě je,a klidně můžeš podvádět