amanita

Přírodní halucinogeny

Jaké znáte přírodní halucinogeny? A mají o trochu odlišné účinky o ,normálních' (lsd například) nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

Vím o lysohlávce, durmanu ruliku a dalších.

Našla jsem odkaz, kde se dovíte víc.
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/134497-prirodni-halucinogeny-jsou-vsude-kolem-nas.html

Další odpovědi
beer

Je jich hned celá řada a svým účinkem se mnohdy dost liší samy od sebe i od syntetických i dalších drog.
Doplňuji:
http://www.bi­otox.cz/enpsy­ro/obshrost20nej­.html

Zdroj: internet

anonym

Neznám žádné halucinogeny, které bych měla zájem zkoušet. Nechápu také potřebu jiných lidí (hlavně mladých) oblbovat vlastní mysl. Asi nežiji ještě dost dlouho, když jsem nepochopila, k čemu je to dobré.
Dokonce nemám ani pocit, že bych takové osoby měla důvod litovat. Spíš se každému jednotlivci, který se snaží popírat životní realitu, neskonale divím. Život je tak krásný… Jak ho mohu vnímat, když se k tomu potřebuji něčím oblbnout?

Funna

kdo by neznal marihuanu, kokain, morfin…atd…atd…

Melkor

Druhý nejsilnější halucinogen na světě DMT…