Vejlupek94

Jaký výrobek, nebo služba má největší přirážku na ceně?

Např. Komponenty na mobil vyjdou na 3000 ale v obchodě stojí i 20 000 (v ceně je vývoj atd.). Kde je to teda největší? Osobně si myslím ze prodej diamantů, ale rád se nechám poučit.

Odpovědi
Pepa25

Není možné takto obecně říct, i u stejných výrobků má každý obchodník jinou marži, podle toho, co je schopný prodat 🙂 IMHO je velká marže u produktů prodávaných pomocí MLM, protože se musí zaplatit drahá distribuční struktura …