Doplňuji:
Popelka má odpovědi po dodatku správně.
Výroky:
1., 2. – Hoří …
3., 4., 5. – Vesničko…
6., 7., 8. – Černí baroni
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, vagra, aramah, anonym, anonym, gagaga před 5805 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokusím se, ale Panenku jsem nikdy neviděla celou….
Pardon za zkratky- nechtělo se mi vypisovat celé názvy
Doplňuji:
Teď tak uvažuji, že jsem se možná unáhlila.
Natašu bych přiřadila k Baronům.
A pivo z okna se lilo ve Vesničce, ale jistá si nejsem… Nelilo se pivo
z okna taky v jednom díle Slunce, seno…?
Upravil/a: 1popelka1
| 0 Nominace Nahlásit |
Ja souhlasim s popelkou az na odpoved c.8 mam dojem,ze tohle si spojuji s Donutilem,takze ten hral v Baronech.
| 0 Nominace Nahlásit |
Přesně tak, po dodatku,
A 8) mi chvíli trvala, než jsem si uvědomila, kam hláška patří.
Tak to dopadá, když nejdřív píšu a až pak se zamyslím.
| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |