Anetaj

Přípravky, kapsle či tablety na hubnutí?

Potřebuji poradit nějaký dobrý přípravek na hubnutí. Máte nějakou zkušenost, nebo vás nějaký produkt přímo překvapil? Nechci vyhazovat zbytečné peníze za nefungující výrobky.

Nejlepší odpověď
SeptikB

Jediný osvědčený přípravek je kombinace
pohyb + zdravá strava + silná vůle

Když má vaše tělo větší váhu, má k tomu asi i důvod. Když nezměníte způsob života, nečekejte, že si vezmete prášek a nadosmrti budete hubená jak proutek. Jen nesmíte cvičit proti své vůli – nad svým tělem nemůžete vyhrát, ale můžete ho začít mít ráda už teď a poté ho vypracovat podle svých představ.

Další odpovědi
beluška

Ahoj, zkus dělenou stravu dle knihy Lenky Kořínkové. Já sice nejsem obézní, ale někdy se váha musí trochu opravit. Toto stravování funguje dobře, nemáš hlad a i chutě si přijdou na své, jen to správně zařadit (a to Ti kniha poradí, je to jednoduché. Jinak veškeré ty tablety a přípravky jsou na nic. A taky měj dobrou náladu a měj se ráda.Uvidíš, že bude zase fajn.Tak hodně sluníčka a neboj

venkovan

Celkem dobrý prostředek na hubnutí se nechá sehnat u sedláře. Bode stát okolo tisícovky, ale je skoro na celý život.
Pokud, tak u sedláře se tomuto přípravku říká bič.
To ostatní je jen vytahování peněz z kapes. Už to tu někdo psal. kdyby ta pilulky fungovaly, tak tu nejsou lidi s nadváhou.

Lékárna

Pěkný den,přípravků na hubnutí je celá řada,osobně z volně prodejných považuji za nejúčinnější Alli,že je základem poměr příjmů a výdeje energie a vyvážená strana a stravovací režim je jasné.

Zdroj: www.lekarnavlip­kach.cz/katego­rie/hubnuti-a-detoxik ace-organismu-15?idvyrobce=-1&idpagezbozikats=1

MacaM

Alli nebrat. Kolegyně užívala a měla šílené zdr. potíže.

Já osobně jsem zastáncem přírodních věcí, tedy pilulky z lékárny nedoporučím. Nemám ani své zkušenosti s nimi.
Určitě základem je srovnat si to v hlavě. Jestli opravdu udělám vše proto, abych vydržel a neodkládal, nespoléhal se na nějaký zázrak. Ale zázrak tu máme, a to je naše tělo! Když mu dáme potřebné živiny, zdravě sportujeme, dodržujeme pitný režim. Pomůže si samo. Bohuže není člověka, který by žil celý život zdravě a tedy jeho tělo nemá potřebné látky proto, aby fungovalo jak má, nastávají nejrůznější potíže, ať už nemoci, nadváha, v nejhorším rakovina.

Má zkušenostost s hubutím je taková, že investice do bylin. výrobků níže uvedené firmy (odkaz na web), za to stála. Nejenže jsem zhubla a váha se mi ani po roce nehla, ale dokonce se mi upravilo plno zdr. potíží.

Je to trochu reklama, ale jak jinak poradit, co může opravdu pomoci a neinvestovat do chemických preparátů, které sice mohou částečně pomoci, ale jo-jo efekt přichází zanedlouho a navíc s dalšími vedl. účinky.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou