Přípravek na odstranění tzn. vlka ve vlasech

Nejlepší odpověď
1popelka1

Vlk ve vlasech je místo odkud rostou vlasy, dalo by se říct něco jako trs vlasů, většina lidí má dva (vzadu nahoře), ale bývají i tři. Zlobí tím, že vlasy jdou již od kořene na jinou stranu než by měly a odkrývají tak plešku :D
Já má zrovna tři, neplechu dělají, odstranit je neumím. Na noc občas používám sponky, ať mi vlasy zůstanou tam, kde je chci mít :)

Další odpovědi
vecernice

Obávám se že na to žádný přípravek není.Snad se pokusit toho využít a tvarovat vlasy nějakým gelem a dělat jako že to tak má být.

blesk26

Bierhanzlova mast – na lysinu past!

Děda Louda

Já mívám vlka úplně jinde a na toho pomáhají vlhčené ubrousky z lékárny.

hanulka11

jedině ho poslat k lesu za Karkulkou

ReHu

Ještě jsem o žádném tzv.vlku ve vlasech neslyšela.
Takže ani netuším, čím ho odstranit.

venkovan

Železa, ale ty jsou zakázané.