hapiky

Připouštíte, že by u nás někdy mohli protestovat občané tak intenzivě, jako třeba žluté vesty ve Francii?

Zdá se, že protesty u nás jsou jen symbolické a politikům těžkou hlavu nedělají.

Nejlepší odpověď
orwell

Připouštím, že by se to NĚKDY mohlo stát, ale zatím je to velmi nepravděpodobné. Politikům to těžkou hlavu nedělá, protože jsou i na tuto možnost dobře připraveni. Je zajímavé sledovat, jak bezmocní jsou proti imigrantům a kolik síly mají při potlačování demonstrací vlastních občanů, což vede pouze k jednomu závěru, který není třeba ani vyslovovat.

Další odpovědi
Kepler

Teda, starosti frantíků bych chtěl mít. Zdá se, že se nudí, nebo takové protesty jsou jejich národním sportem. Ale kdo ví, kdo je iniciátorem, Makarón asi není moc populární… U nás se kydá hnůj na premiéra, tam se nosí žluté vesty a zapaluje kdeco.

jáára

připouštím

aliendrone

Nepravěpodobné – leda by se tomu pomohlo, jako „spontánnímu vystoupení lidu“ v roce 1989! ;) :D :D Potlesk orwell!

Kryšpín

U nás v žádném případě, mají levný žvanec také velké slevy, krásné seriály v bedýnkách v hospůdce neb doma si zanadávají, ale v jádru jsou spokojeni, vedle mě sedí pamětník třetího ismu v pořadí a dodává, již rudoch při budování komunismu měl názor, dejte lidem levný párek v rohlíku a pěnivé pivo, poté budou spokojeni a dají pokoj.